כך התחלתי להעביר סדנאות שוקולד...​

היי, שמי קרן תורג'מן.
אני אימא של אורי, גלעד, איתמר ואלעד.
אני גם מהנדסת מכונות וגם מעבירה סדנאות שוקולד כאשר הנושא הוא שוקולד (כמה מפתיע): מצליחה להביא לידי ביטוי את הדיוק והיצירתיות, והאמינו לי, שילוב מנצח!

ביחד עם אהבתי לילדים ולאנשים מצאתי את עצמי "דרך השוקולד" מעבירה סדנאות שוקולד מדוייקות ,מאורגנות ,מושקעות מאוד מאוד, עשירות בשוקולד בלגי משובח וביצירתיות אינסופית. שוקולד ויצירה זה הסוד שלי!
פעילויות השוקולד מיועדות לילדים ומבוגרים.
סדנאות שוקולד שלי מיועדות ל: ימי הולדת, גיבוש משפחתי, ערב גיבוש לעובדים, מסיבת רווקות, ילדים ומבוגרים.
סדנאות השוקולד מיועדות לאירעים יוקרתיים כמו: חתונה, בר/ בת מצווה, אירועי השקה... סדנאות השוקולד הן אטרקציה בתוך האירוע... כיף אמיתי לאורחים.
סדנאות שוקולד מועברות ממני אליכם קודם כל מכל הלב, עם המון שוקולד בלגי איכותי וכיף אמיתי, סדנה שבה אנחנו יוצרים בשוקולד, מפסלים ומציירים בשוקולד, מכינים טראפלס ופרלינים, טבלאות וצורות, משתמשים בצבעי שוקולד ובטעמי השוקולד השונים ולא שוכחים כמובן לטעום שוקולד...
בכל סדנאות השוקולד אני דואגת לאריזות מגונדרות לכל השוקולד שהכנתם במהלך הסדנה שלי, כך שכל אחד ואחת מכם מסיים את הסדנה עם אריזה אישית ובתוכה כל השוקולדים... איזה כייף לכם!
בסדנאות שוקולד אני משתמשת בשוקולד בלגי איכותי מאוד מהטובים בעולם, השוקולד של חברת "קליבו" כך שהשוקולדים שאתם מכינים גם מאוד מאוד טעימים!
סדנאות שוקולד מדהימות שיכולות להתקיים אצלכם בבית או אצלי בסטודיו שבכרכור בהזמנה ובתיאום מראש בכל ימות השבוע. במידת הצורך, אני מגיעה עם כל הציוד הנדרש לסדנת השוקולד.

יוצרים בשוקולד ונהנים ,ממש ובאמת נהנים איתי בסדנאות שוקולד!

מחכה לכם,

קרן.